„ტელესკოლის“ გაკვეთილების ცხრილი

3173

✅ ორშაბათი

▶ I-II კლასი

➡ 09:00 -09:15 მათემატიკა I კლასი

➡ 09:20 -09:35 ქართული

➡ 09:40 -09:55 სახვითი ხელოვნება

▶ V კლასი

➡ 10:00 -10:15 ჩვენი საქართველო

➡ 10:20 -10:35 მათემატიკა

➡ 10:40 -10:55 სახვითი ხელოვნება

▶ VII კლასი

➡ 11:00 -11:15 ქართული

➡ 11:20 -11:35 მათემატიკა

➡ 11:40 -11:55 ფიზიკის დრო

➡ 12:00 -12:15 ფიზიკის დრო

▶ IX კლასი

➡ 12:20 -12:35 ქართული

➡ 12:40 -12:55 ქიმია

▶ XI კლასი

➡ 13:00 -13:15 გეოგრაფია

➡ 13:20 -13:35 ქართული

➡ 13:40 -13:55 ქიმია

✔ 14:00 -14:15 ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები აბიტურიენტებისთვის

✔ 14:20 -15:00 შემეცნებით-დოკუმენტური ფილმი „მუზეუმის საიდუმლოებები“

✅ სამშაბათი

▶ IV კლასი

➡ 09:00 -09:15 ქართული

➡ 09:20 -09:35 მათემატიკა

➡ 09:40 -09:55 ბუნება

▶ VI კლასი

➡ 10:00 -10:15 ჩვენი საქართველო

➡ 10:20 -10:35 ბუნება

➡ 10:40 -10:55 მათემატიკა

▶ VIII კლასი

➡ 11:00 -11:15 ქართული

➡ 11:20 -11:35 ისტორია

➡ 11:40 -11:55 ქიმია

▶ X კლასი

➡ 12:00 -12:15 ქართული

➡ 12:20 -12:35 ბიოლოგია

➡ 12:40 -12:55 გეოგრაფია

▶ აბიტურიენტის დრო

➡ 13:00 -13:15 ქართული

➡ 13:20 -13:35 მათემატიკა

➡ 13:40 -13:55 ისტორია

✔ 14:00 -14:15 ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები აბიტურიენტებისთვის

✔ 14:20 -15:00 შემეცნებით-დოკუმენტური ფილმი „მუზეუმის საიდუმლოებები“

 ოთხშაბათი

▶ I-II კლასი

➡ 09:00 -09:15 მათემატიკა II კლასი

➡ 09:20 -09:35 ბუნება

➡ 09:40 -09:55 მუსიკა

▶ V კლასი

➡ 10:00 -10:15 ქართული

➡ 10:20 -10:35 ბუნება

➡ 10:40 -10:55 მუსიკა

▶ VII კლასი

➡ 11:00 -11:15 ისტორია

➡ 11:20 -11:35 გეოგრაფია

➡ 11:40 -11:55 ბიოლოგია

▶ IX კლასი

➡ 12:00 -12:15 ისტორია

➡ 12:20 -12:35 გეოგრაფია

➡ 12:40 -12:55 მათემატიკა

▶ XI კლასი

➡ 13:00 -13:15 ისტორია

➡ 13:20 -13:35 მათემატიკა

➡ 13:40 -13:55 ბიოლოგია

✔ 14:00 -14:15 ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები აბიტურიენტებისთვის

✔ 14:20 -15:00 შემეცნებით-დოკუმენტური ფილმი „მუზეუმის საიდუმლოებები“

 ხუთშაბათი

 III კლასი

➡ 09:00 -09:15 ქართული

➡ 09:20 -09:35 მათემატიკა

➡ 09:40 -09:55 ბუნება

▶ VI კლასი

➡ 10:00 -10:15 ქართული

➡ 10:20 -10:35 სახვითი ხელოვნება

➡ 10:40 -10:55 მუსიკა

▶ VIII კლასი

➡ 11:00 -11:15 მათემატიკა

➡ 11:20 -11:35 გეოგრაფია

➡ 11:40 -11:55 ბიოლოგია

▶ X კლასი

➡ 12:00 -12:15 ისტორია

➡ 12:20 -12:35 მათემატიკა

➡ 12:40 -12:55 ქიმია

▶ აბიტურიენტის დრო

➡ 13:00 -13:15 ქართული

➡ 13:20 -13:35 მათემატიკა

➡ 13:40 -13:55 ისტორია

✔ 14:00 -14:15 ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები აბიტურიენტებისთვის

✔ 14:20 -15:00 შემეცნებით-დოკუმენტური ფილმი „მუზეუმის საიდუმლოებები“

✅ პარასკევი

▶ III- IV კლასი

➡ 09:00 -09:15 მე და საზოგადოება

➡ 09:20 -09:35 სახვითი ხელოვნება

➡ 09:40 -09:55 მუსიკა

 ფიზიკის დრო

➡ 10:00 -10:15 ფიზიკა

➡ 10:20 -10:35 ფიზიკა

➡ 10:40 -10:55 ფიზიკა

▶ VII-VIII კლასი

➡ 11:00 -11:15 სამოქალაქო განათლება

➡ 11:20 -11:35 სახვითი ხელოვნება

➡ 11:40 -11:55 მუსიკა

 IX კლასი

➡ 12:00 -12:15 ბიოლოგია

➡ 12:20 -12:35 სახვითი ხელოვნება

➡ 12:40 -12:55 მუსიკა

✔ ინგლისურის დრო

➡ 13:00 -13:15 ინგლისური I დონე

➡ 13:20 -13:35 ინგლისური II დონე

➡ 13:40 -13:55 ინგლისური III დონე

✔ ქართული ენა არაქართულენოვანი სკოლებისთვის

➡ 14:00 -14:15 ქართული I დონე

➡ 14:20 -14 :35 ქართული II დონე

➡ 14:40 -14:55 ქართული III დონე

✅ შაბათი

✔ 11:00 შემეცნებით-დოკუმენტური ფილმი „სამი ქალაქის ამბავი”

✔ 12:00 ქართული ხალხური სიმღერის გაკვეთილები

✔ 12:15 ცეკვის გაკვეთილი

✔ 12:30 ჭადრაკის გაკვეთილი

✔ 12:45 მუსიკის გაკვეთილი დათო ევგენიძესთან ერთად

✔ 13:00 შემეცნებით-დოკუმენტური ფილმი „ლურჯი პლანეტა“

✔ 14:00 დოკუმენტური ფილმი „ქართლის ცხოვრება მარიამ ლორთქიფანიძესთან ერთად“

✔ 14:30 ისტორიულ-დოკუმენტური ფილმი „ბერძნული მითები და სარწმუნო წყაროები“

✔ 15:30 ბიოგრაფიული ფილმი „ანტუან სენტ ეგზიუპერი“

✅ კვირა

✔ 11:00 შემეცნებით-დოკუმენტური ფილმი „სამი ქალაქის ამბავი”

✔ 12:00 ქართული ხალხური სიმღერის გაკვეთილები

✔ 12:15 ცეკვის გაკვეთილი

✔ 12:30 ჭადრაკის გაკვეთილი

✔ 12:45 მუსიკის გაკვეთილი დათო ევგენიძესთან ერთად

✔ 13:00 შემეცნებით-დოკუმენტური ფილმი „ლურჯი პლანეტა“

✔ 14:00 დოკუმენტური ფილმი „ქართლის ცხოვრება მარიამ ლორთქიფანიძესთან ერთად“

✔ 14:30 ისტორიულ-დოკუმენტური ფილმი „ბერძნული მითები და სარწმუნო წყაროები”

✔ 15:30 ბიოგრაფიული ფილმი „პავაროტი – პოპულარული მომღერალი“

დატოვეთ კომენტარი